Półmetek akcji dyplomowej

To już dwa tygodnie akcji dyplomowej z okazji 160-lecia Szkoły Podstawowej w Paszkówce,  pierwsze łączności i pierwsze  rozdane dyplomy za nami!!

Opiekunami uczniów działających pod znakiem SN160SPP są Agata SP9AJP oraz Janusz SP9SJP. To pod ich okiem dzieci nawiązują łączności ale też przy okazji poznają podstawy krótkofalarstwa.

Z okazji półmetka akcji dyplomowej postanowiliśmy odwiedzić młodych operatorów na miejscu  i w dość licznym składzie pojawiliśmy się w Paszkówce. 😀 Dla obu stron było to miłe i bardzo owocne spotkanie. Młodzi operatorzy chętnie i z dumą opowiadali z jakimi miejscami udało im się już zrobić łączności.

Uczniowie zadawali mnóstwo pytań, widać ich autentyczne zaciekawienie i zaangażowanie, a my chętnie dzieliliśmy się z nimi naszą wiedzą i umiejętnościam. Miło było patrzeć jak rośnie nowe pokolenie krótkofalowców.